لیفت با نخ اهواز

لیفت با نخ اهواز : یکی از روش های زیبایی که با هدف دستیابی به یک پوست جوان تر و صاف تر انجام می شود لیفت با نخ می باشد که در این روش جوانسازی پوست ، پوست صورت فرد به طور آرام کشیده می گردد.

روش لیفت با نخ یک روش بسیار مناسب برای جایگزینی عمل جراحی لیفت صورت بوده و میزان تهاجم آن بسیار کم می باشد، به همین دلیل اثرات انجام روش لیفت صورت باعث می گردد که نشانه های پیری پوست با حداقل آسیب برطرف شود.

از دیگر مزایای روش لیفت با نخ می توان به کمتر بودن دوران نقاهت و هزینه آن نسبت به جراحی اشاره نمود.

تکنیک انجام لیفت با نخ اهواز

پوست صورت افراد معمولاً با گذر زمان، تاثیرات نیروی جاذبه و پیری ؛ شل، آویزان و افتاده می شود که با انجام روش لیفت با نخ می توان با اثرات این روش تا حد زیادی مقابله کرد.

لیفت با نخ اهوازدر این روش بدون اینکه برشی بر روی پوست ایجاد شود، نخ های استریل و قابل جذبی در زیر پوست فیکس می گردند.

لازم به ذکر است که این نخ ها به هیچ عنوان قابل رویت نبوده و هنگام قرار گرفتن در جای خود، موجب فعال تر شدن کلاژن سازی و سلول سازی پوست می شود.

کلاژن نوعی پروتئین است و زمانی که میزان تولید آن به وسیله سلول های فیبروپلاست افزایش می یابد ضخامت پوست زیاد شده و پوست فرد سفت تر خواهد شد.

لازم به ذکر است که تکرار این روش موجب دستیابی به نتایج بهتری برای فرد می شود.

نخ به کار رفته در لیفتینگ صورت

نخی که برای انجام این روش به کار برده می شود، کاملاً قابل جذب بوده و نام آن pdo می باشد.

لازم به ذکر است که نخ کاگ که آن نیز قابل جذب بوده و از جنس پی دی او می باشد، نوعی نخ است که سطح آن دارای خار بوده، هزینه آن بیشتر است و به طور خاص برای انجام این روش به کار گرفته می شود.

کاربردهای روش لیفت با نخ اهواز

لیفتینگ صورت با نخ نه تنها موجب سفت شدن پوست می شود بلکه کاربردهای دیگری نیز دارد که از میان آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایجاد خط گونه
 • لیفت ابروها
 • لیفت گردن
 • مشخص شدن زاویه گوشه فک و خط فک

لیفت بینی با نخ

یکی از تصورات اشتباهی که افراد در رابطه با روش لیفت با نخ و قصد لیفت با نخ اهواز یا هر شهر دیگری را دارند این است که گمان می کنند تنها کاربرد این روش سفت کردن پوست و برطرف کردن مشکلات پوستی است در صورتی که چنین نیست و این روش در رفع برخی مشکلات و ایرادات بینی نیز موثر است.

بینی به دلیل قرارگیری در مرکز صورت و همچنین برجسته بودن تاثیر فراوانی بر زیبایی چهره و دیگر اجزای موجود در آن دارد به نحوی که کوچکترین مشکل موجود در آن سریعاً جلب توجه می کند. مشکلات بینی و تاثیر آن ها در زیبایی موجب کاهش اعتماد به نفس بسیاری از افراد می شود اما برخی به دلیل ترس از بیهوشی و عوارض جراحی و همچنین هزینه های زیاد آن از جراحی بینی خود سر زده و به دنبال روش دیگری برای برطف کردن ایرادات بینی خود هستند.

روش لیفتینگ بینی با نخ روشی ایمن و غیرتهاجمی است که با آن می توان بینی را فرم داده و برخی مشکلات جزئی موجود در آن را برطرف کرد.

مراقبت های بعد از لیفت با نخ

رعایت نکاتی که در ذیل به آن ها اشاره شده است ، موجب بهبودی هر چه سریع تر افراد می گردد ؛ از این رو در رعایت آن ها بسیار دقت نمایید.

 1. مصرف منظم داروهایی که توسط پزشک ، برای بیماران تجویز شده است ، بسیار اهمیت داشته و به هیچ عنوان نباید در این باره سهل انگاری شود.
 2. تا مدتی جهت جلوگیری از تحرک بیش از حد صورت ، از خندیدن و گریه کردن خودداری نمایید.
 3. بانوانی که تحت عمل لیفت با نخ قرار گرفته اند ، بهتر است تا مدتی از انجام آرایش اجتناب نمایند.

تورم بعد از لیفت با نخ

بروز تورم و کبودی پس از عمل لیفت با نخ ، مسئله ای عادی بوده که همه افراد را درگیر می کند و به مرور زمان برطرف می شود ؛ افرادی که تحت عمل لیفت با نخ قرار گرفته اند ، جهت تسریع در روند بهبودی ورم و کبودی ناشی از آن ، می توانند از کمپرس یخ استفاده کنند.

لازم به ذکر است که مصرف آب آناناس و آب کرفس نیز تاثیر به سزایی در تسریع در روند بهبودی پس از لیفت با نخ دارد.

نحوه خوابیدن بعد از لیفت با نخلیفت با نخ اهواز

در دوران نقاهت عمل لیفت با نخ ، افراد باید از خوابیدن به طور دمر و همچنین بر روی پهلو خودداری کرده و طاق باز بخوابند ؛ بدین ترتیب از ورود فشار احتمالی به صورت جلوگیری می شود.

ساخت زاویه 30 درجه در حین استراحت و خواب ( قرارگیری سر در مکانی بالاتر از بدن ) ، موجب سرعت بهبودی تورم و کبودی ناشی از لیفت با نخ می شود ؛ بدین منظور می توانید دو بالش در زیر سر خود قرار دهید.

مزایای لیفت بینی با نخ چیست؟

لیفت بینی با نخ مزایای بی شماری نسبت به جراحی بینی دارد که در ذیل تعدادی از آن ها را آورده ایم:

 • در این روش نیازی به ایجاد برش نیست.
 • این روش به رعایت مراقبت های خاصی احتیاج ندارد زیرا در روش لیفت با نخ بافت ها و مخاط بینی تغییر نکرده و بدون تغییر باقی می ماند.
 • با بی حسی قابل انجام بوده و نیاز به بیهوشی ندارد.
 • با انجام این روش احتمال ایجاد آسیب در بویایی و عملکرد تنفسی بیمار وجود ندارد
 • و غیره.

لیفت لب با نخ

نخ هایی به منظور لیفت لب مورد استفاده قرار می گیرند که خاصیت لیفتینگ و پرکنندگی دارند و پزشک آن ها را در داخل و اطراف لب ها و در جهات مختلف جایگذاری می کند.

افرادی که در ذیل به آن ها اشاره شده است مناسب ترین و بهترین کاندیدا برای این روش جوانسازی می باشند:

 1. افرادی که پشت لب آن ها طولانی و بلند می باشد.
 2. اشخاصی که لب های آن ها حجم لازم را نداشته و نازک می باشد.
 3. افرادی که لب های آن ها متقارن نیست و به همین دلیل بد شکل می باشد.
 4. اشخاصی که لب های آن ها به علت بالا رفتن سن و استفاده از دندان مصنوعی دچار فرورفتگی شده است.
 5. افرادی که ظاهر آن ها به دلیل نازک بودن لب ها تحت تاثیر قرار گرفته و به همین علت اعتماد به نفسشان کاهش یافته ولی تمایلی به تزریق ژل به لب های خود ندارند.

هزینه لیفت با نخ اهواز

باید بگوییم که شهر تاثیر چندانی در تعیین هزینه این روش نداشته و هزینه دقیق لیفتینگ با نخ بعد از معاینه بیمار مشخص خواهد شد.

 

Call Now Button